Çalışma Ruhsatı Süre Uzatımı

ESNAFIMIZIN DİKKATİNE :

BİR DAHA UZATILMAMAK ŞARTIYLA

Pandemi sürecinin devam etmesi sebebiyle;  Elinde 03.09.2020 bitiş tarihli  “Okul Servis Aracı Çalışma ve Özel İzin Belgesi (Okul Ruhsatı)” ve 31.12.2020 bitiş tarihli “Çalışma İzin Belgesi (Personel Ruhsat)” bulunan Esnafımızın 01 Nisan 2021 mesai bitimine kadar geçerlilikleri uzatılan “Çalışma İzin Belgesi (Personel Ruhsat)” ve “Okul Servis Aracı Çalışma ve Özel İzin Belgesi (Okul Ruhsatı)” herhangi bir belge ve müracaata gerek kalmaksızın  (bir daha uzatılmamak şartıyla)  31 MAYIS 2021 tarihi mesai bitimine kadar geçerli olması konusundaki talebimiz UKOME Teknik Kurulunda görüşülerek kabul edilmiştir. Araç değişikliği, satış ve devirler kapsam dâhilinde değildir.

Elinde 03.09.2020 bitiş tarihli  “Okul Servis Aracı Çalışma ve Özel İzin Belgesi (Okul Ruhsatı)” ve 31.12.2020 bitiş tarihli “Çalışma İzin Belgesi (Personel Ruhsat)” bulunan Esnafımız çalışanlarımızın ve kendi sağlıklarını göz önüne alarak son güne bırakmaksızın belirtilen tarihe kadar ruhsatlarını yenilemelerini önemle hatırlatırız.

Karar Teknik Kurulda görüşülmüş olup yapılacak ilk UKOME toplantısında kabul edilerek  onaylanması halinde yürürlüğe girecektir. Karar imzalanıp yürürlüğe girdikten sonra bilgilendirme ayrıca yapılacaktır.

Esnafımıza hayırlı olmasını temenni eder, kazasız belasız sağlıklı günler dileriz.

Copy link
Powered by Social Snap