Karabağlar

  • Yazının Tarihi: 8 Aralık 2016
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

 

 

Oda Başkanımız Sn. Hasan Basri BOSTANCI ve Başkan Vekilimiz Sn. Hasan GÜÇ ‘ten  Karabağlar Kaymakamı Sn. Mehmet Sadık TUNÇ  ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Ahmet KAYA ‘ya ziyaret

 

Karabağlar İlçesinde faaliyet gösteren okullar ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ‘nün talebi ile okul giriş ve çıkış saatlerinin değişmesi gündeme gelmiş ve bu istek Kaymakamlık tarafından onaylanmıştır.  05.12.2016 Pazartesi günü onaylanan ve 12.12.2016 Pazartesi günün yürürlüğe girmesi onaylanan yeni saat düzenlemesi özelikle servisçi esnafımızın tüm çalışma düzenini bozacağından konu hakkında bilgi edinir edinmez Kaymakamlık makamından randevu talep edilmiştir.

Başkanımız Sn. Hasan Basri BOSTANCI ve Başkan Vekilimiz Sn. Hasan GÜÇ tarafından bugün (08.12.16) gerçekleştirilen ziyaretle konu hakkındaki sakıncalar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Ahmet KAYA ve Karabağlar Kaymakamı Sn. Mehmet Sadık TUNÇ ‘a makamlarında aktarılarak, görüş bildirilmiştir.

Esnafımıza vereceği zararın ve mağduriyetlerin önüne geçmek için karşılıklı diyalog ve ikili görüşmelerle sorun çözülmüş, okul giriş-çıkış saatlerinin mevcut şekli ile devamına karar verilmiştir.

Kaymakam

Oda Başkanımız Sn. Hasan Basri BOSTANCI, Başkan Vekilimiz Sn. Hasan GÜÇ ve Karabağlar Kaymakamı Sn. Mehmet Sadık Tunç ile birlikte.

mem

Oda Başkanımız Sn. Hasan Basri BOSTANCI, Başkan Vekilimiz Sn. Hasan GÜÇ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Ahmet KAYA ile birlikte.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.

VELİLER, ÖĞRENCİLER, KAMU ÇALIŞANLARI VE EMEKÇİLER...

ALINTERİ, EMEK; OLMAYANLARI İHBAR ETMEK GEREK!..

Faydalı Linkler