Sn. Süleyman Kutay’dan Ziyaret

İzmir Servisçiler Odası Başkanı Sayın Hasan Basri BOSTANCI, Yönetim Kurulu ile birlikte yeni binasında Trafikten Sorumlu Eski İl Emniyet Müdür Yardımcısı, 1.Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Süleyman KUTAY’ı ağırlayarak istişarede bulundular.

Sn. Bostancı, Sn. Kutay’ın Trafikten Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevini bıraktıktan sonra yaptığı bu ziyaretin önemli olduğunu bildirdi. Odamıza bağlı esnafımızın yaşadığı tüm sıkıntıları, birlikte tekrar konuşarak pekiştirdiklerini ifade eden BOSTANCI, özellikle Korsan taşımacılık konusunda daha hassas davranılması gerektiğini vurguladı. Bostancı, Sn. Kutay‘ın yeni görev yerinde de desteklerini eksik etmeyeceklerinin sözünü aldığını ifade etti. Yaklaşık iki saat süren bu toplantıda, yaşanan en başlıca kabusumuzun korsan taşımacılık olmasıyla beraber diğer ek sorunlarımız hakkında da bilgi verdiklerini ve ivedi olarak birlikte çözüm yolunda bir sürece girdiklerini söyledi. Ayrıca Bostancı‘nın Karayolları Yolcu Taşımacılığı Meclisi Toplantında bizzat hazırlayarak verdiği önergeler hakkında da konuşularak bu bağlamda büyük destek göreceklerini ifade ettiğini belirtti.

Sn Bostancı son olarak; Sn. Kutay‘a öncelikle eski görev yerinde odamıza vermiş olduğu tüm destekler için teşekkür ederek, yeni görev yeri olan ilimizde direk Ankara ‘ya bağlı Emniyet Müfettişleri Başkanlığındaki görevinde başarı dileklerini ilettiklerini ve bugünün anısına özel bir plaket taktim ettiklerini belirtti. Sn. Bostancı en kısa sürede Yönetim Kurulu ile birlikte yeni makamında iade-i ziyaret yapacaklarını da ekledi.

 

Copy link
Powered by Social Snap