Trafik İl Emniyet Müdürlüğü ziyareti – 08.08.2018

 

Oda Başkanımız Sn. Hasan Basri BOSTANCI ve yönetim kurulu üyelerimiz bugün (08.08.2018 Çarşamba) Trafik İl Emniyet Müdür Yardımcısı Sn. Arif AYSUN, Trafik Denetleme Şube Müdürü Sn. Fikri ŞEREFOĞLU ve Trafik Denetleme Şube Müdür Yardımcısı Sn. Özgür ÇEKÇEK ‘i  makamlarında ziyaret ettiler.

Ziyarette sadece İzmir değil tüm Türkiye’de ki Servisçi Esnafının kanayan yarası olan KORSAN ve korsanın önüne geçmenin tek çaresi olan DENETİM konuşuldu.

Oda Başkanımız Sn. Hasan Basri BOSTANCI ’nın konu hakkındaki şikayetlerini ve çözüm önerilerini dikkatle dinleyen ve konu hakkında fikir birliğinde olduğunu belirten Sn. Arif AYSUN “Bizim Trafik Denetleme olarak tek hedefimiz var; S Plakası olmaksızın çalışan, ihbar edilen ve rutin kontrollerimize takılan tüm korsan servis taşımacılığı yapan araçlara denetlemeler sıklaştırılacak ” diyerek konuya özellikle özen göstereceği sözünü verdi.

Bu görüşmenin de Servisçi Esnafına hayırlı olmasını diler, çalışmalarımızın her mevki ve makamda hız kesmeden devam edeceğini bir kez daha belirtitiz.

 

Copy link
Powered by Social Snap